5 wymarzonych biurek od influencerów


Organizowanie przestrzeni do pracy to proces stałego udoskonalania, przemeblowywania i optymalizacji. Masz wrażenie, że Twojemu biurku jeszcze sporo brakuje do osiągnięcia docelowej formy wymarzonego setupu z Instagrama? Koniecznie zerknij na 5 idealnych setupów przygotowanych przez naszych influencerów i zobacz, jak możesz je odwzorować w swoim biurze! W naszym wpisie znajdziesz inspirujące gotowe rozwiązania, które w ostatnich miesiącach zdobyły olbrzymią popularność w mediach społecznościowych.

1. Elegancki orzechowy setup od @masters.of.tech

Biurko masters.of.tech

Zdjęcie & setup @masters.of.tech

Duża podkładka pod klawiaturę z ciemnego filcu, ergonomiczne krzesło biurowe i orzechowe dodatki to przepis na idealne, klasyczne biurko! Na biurku @masters.of.tech znalazły się dopasowane do siebie akcesoria jakości premium. Orzechowa półka na biurko umożliwia wprowadzenie dodatkowego poziomu organizacyjnego, drewniana tacka świetnie sprawdza się do przechowywania podręcznych drobiazgów, a geometryczne doniczki na sukulenty stanowią miłą dla oka ozdobę - którą w każdej chwili można przeobrazić w wygodny kubek na długopisy.

2. Ciemne drewno i neony - biurko @chelsey_horne

Zdjęcia & setup @chelsey_horne

Biuro Chelsey Horne jest pełne spersonalizowanych, zabawnych akcentów. Drobne kolorystyczne wstawki ożywiają ciemną przestrzeń i świetnie komponują się z orzechowymi akcesoriami Oakywood: stojakiem na słuchawki z ładowarką bezprzewodową, kubkiem na długopisy i drewnianą tacką.

3. Ultraszeroki monitor w centrum - spektakularne biuro @feriktantomi

Zdjęcia & setup @feriktantomi

Nie da się ukryć, że ultraszeroki monitor należący do Ferika Tantomiego jest prawdziwym bohaterem tego zdjęcia! Ten spektakularny sprzęt wymaga jednak odpowiedniej oprawy. Duża szara mata z filcu merino świetnie sprawdzi się jako podkładka pod mysz oraz wygodna podkładka pod klawiaturę. Drewniana tacka na biurko, czyli niezbędnik w każdym instagramowym setupie, umożliwi organizację wszystkich potrzebnych drobiazgów, a bezprzewodowa ładowarka slim naładuje każde urządzenie obsługujące technologię Qi.

4. Maksymalna optymalizacja przestrzeni - propozycja @tjpinkush

Zdjęcia & setup @tjpinkush

Na biurku Tja Pinkusha można znaleźć prawdziwą kolekcję najlepszych akcesoriów do organizacji pracy zdalnej. Półka na biurko z drewna orzechowego z łatwością pomieści nie tylko monitor, ale i stojak na słuchawki z ładowarką Qi oraz podwójny stojak na laptopa! Całości dopełniają akcesoria z antracytowego filcu: duża mata na biurko i podkładki pod kubki.

5. Stanowisko pracy na kilku urządzeniach - setup @vigokrumins

Zdjęcia & setup @vigokrumins

Kluczem do wygodnej pracy na kilku urządzeniach jednocześnie jest odpowiednia organizacja! Drewniana podstawka pod monitor umożliwia ergonomiczne ustawienie urządzenia na wysokości oczu. Pionowy stojak ułatwia przechowywanie laptopa podczas ładowania oraz sprawia, że sprzęt nie zajmuje dużo cennego miejsca na biurku. Podwójna stacja dokująca umożliwia wygodne korzystanie z telefonu podczas ładowania i świetnie eksponuje Twoje ulubione gadżety.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje zainspirowały Cię do wprowadzenia zmian w Twoim biurze! Na dobry początek przygotowaliśmy promocję. Kup przynajmniej 3 produkty z kolekcji Organizacja biurka, wpisz kod SETUP20 i skorzystaj z 20% zniżki na Twoje wymarzone akcesoria!

Stwórz podobny zestawx