Nowy iPhone 12: akcesoria, etui, ładowarka


13 października był dniem niecierpliwie wyczekiwanym przez wszystkich fanów marki Apple. Po ponad miesięcznej zwłoce (w stosunku do początkowych ustaleń), nareszcie miała miejsce wielka premiera nowych iPhonów. Podczas konferencji Hi, Speed zaprezentowano aż cztery nowe modele:

  • iPhone 12 mini (5.4")
  • iPhone 12 (6.1")
  • iPhone 12 Pro (6.1")
  • iPhone 12 Pro Max (6.7")

Zgodnie z przeciekami, które od tygodni krążyły po sieci, design nowych modeli nawiązuje do wcześniejszych generacji. Wszystkie nowe smartfony Apple'a posiadają charakterystyczne kanciaste ramki - aluminiowe lub stalowe. Dodatkowo iPhone 12 został pokryty warstwą Ceramic Shield, znacznie zwiększającą wytrzymałość na upadki. Pozostałe usprawnienia to m.in. zwiększona wodoodporność, doskonały wyświetlacz Super Retina XDR Oled oraz obsługa technologii MagSafe, umożliwiającej m.in. wygodne ładowanie bezprzewodowe.

Akcesoria iPhone 12

iPhone 12 a ekologia

Małe zmiany czynią dużą różnicę. Apple zapewnia, że dzięki usunięciu z pudełka zasilacza, słuchawek EarPods, a także przejściu współpracujących zakładów produkcyjnych na energię odnawialną, są w stanie zmniejszyć emisję CO2 o 2 miliony ton rocznie. Niektórzy twierdzą, że decyzja Apple to przede wszystkim duża oszczędność dla firmy. My jednak w pełni popieramy to ekologiczne rozwiązanie!

Jesteśmy przekonani, że decyzja Apple będzie nie tylko przykładem dla pozostałych producentów, ale przede wszystkim zachętą, abyśmy wszyscy sięgali po akcesoria technologiczne wysokiej jakości. Jeden ulubiony przedmiot na lata. Czy to nie brzmi wspaniale?

Ładowarka do iPhone 12

Naszą pasją jest tworzenie trwałych i pięknych akcesoriów do nowoczesnych urządzeń. Dlatego w ofercie Oakywood znajdziesz solidną i stylową, ekologiczną alternatywę dla plastikowych ładowarek do iPhone'a. Pojedyncze stacje dokujące, ładowarki iPhone & Apple Watch, dual i triple docki - na iPhone'a, Apple Watcha oraz AirPodsy. Ładowarki bezprzewodowe o mocy 10 W. A to wszystko wykonane ręcznie z drewna orzechowego lub dębowego w niewielkim warsztacie na Podhalu!

Akcesoria iPhone 12

Etui do iPhone 12

Podstawową zmianą, jaka zaszła w iPhonie 12 względem poprzednich modeli, jest wygląd telefonu. Projektanci postanowili powrócić do korzeni, ponownie sięgając po „kanciasty" kształt znany m.in. z modeli iPhone 4 czy 5. W związku z upgradem tylnego aparatu, nowym kształtem i wymiarami, wszyscy posiadacze starszych modeli iPhonów będą musieli zaopatrzyć się w nowe etui.

Jeżeli lubicie nasze drewniane akcesoria, mamy dla Was dobrą wiadomość: etui do iPhone'a 12 są już dostępne w naszym sklepie internetowym! Dopasowane do nowych standardów, kompatybilne ze stacjami dokującymi i ładowarkami bezprzewodowymi, cienkie i wytrzymałe etui doda Twojemu urządzeniu trochę... naturalnego piękna.

Akcesoria iPhone 12

Etui na AirPodsy

Część akcesoriów do iPhone'a, które posiadamy z poprzednich modeli, będzie można skorelować z najnowszym urządzeniem od firmy Apple. iPhone 12 nie posiada klasycznego wejścia minijack, ale podobnie jak większość nowych modeli, jest kompatybilny ze słuchawkami bezprzewodowymi AirPods. W Oakywood tworzymy wysokiej jakości akcesoria technologiczne do produktów Apple'a - dlatego w naszej ofercie znajdziesz również etui na AirPodsy z litego drewna orzechowego lub dębowego, pasujące do obudowy na telefon naszej produkcji.

Jeżeli planujecie zakup najnowszego iPhone'a 12, mamy nadzieję, że urządzenie będzie Wam długo (i bezawaryjnie) służyć! Nasze drewniane akcesoria na pewno stworzą z nim doskonały komplet.x