Kreatywność i kolory - setup Chelsey Horne


Najprostszy przepis na instagramowe wnętrze? Jasne ściany, minimalistyczne białe meble, dużo zielonych roślin. Jak widać, Chelsey Horne nie idzie na łatwiznę. Jej ciemne, stylowe biuro składa się z wielu elementów, które nie każdy potrafiłby połączyć ze sobą w harmonijną całość. Kreatywność, kolory, dopracowane szczegóły - setup Chelsey Horne ma to wszystko!

Chelsey to fotografka oraz content creator, współprowadząca podkast Coffee with Creators. Biuro Chelsey w pełni odzwierciedla jej zainteresowania - na białych ekspozytorach umieszczono plakaty związane z fotografią oraz sprzęt fotograficzny. Na biurku oraz na półkach można znaleźć drobne, nowoczesne gadżety: konsolę Nintendo Switch czy ikonę Findera.

Chelsey przyznaje, że jej biuro jest pełne przedmiotów, które po prostu uważa za piękne. Chociaż posiada akcesoria i sprzęt znanych marek, nie podąża ślepo za trendami. Właśnie dlatego jej kreatywna przestrzeń jest tak oryginalna i... wciągająca. Rustykalne biurko skrywa kilka luksusowych, technologicznych niespodzianek. Domyślacie się, jakich?

Regulowane biurko Chelsey to połączenie ergonomii ze wspaniałym designem. Pojemny mebel z regulacją wysokości umożliwia wygodną pracę siedzącą lub stojącą. Stylowy, drewniany blat w ciemnym kolorze, z dobrze widocznymi słojami i sękami doskonale współgra z czarnymi ścianami oraz ciemnymi, orzechowymi dodatkami!

Drewniana półka-organizer to sprytne rozwiązanie, które znacznie zwiększa przestrzeń do przechowywania. Na niższych piętrach można schować rzadko używany sprzęt, podkładki pod mysz lub kable. A na górze? Ułożyć przedmioty, po które sięgamy najczęściej: słuchawki, iPada, czy kubek z kawą.

Na biurku Chelsey nie ma miejsca na przypadkowe przedmioty. Chelsey wybiera świetnej jakości sprzęt (MacBooka Pro, iPada oraz Magic Keyboard w kolorze gwiezdnej szarości, monitor LG, czy dysk zewnętrzny od LaCie), który łączy z naturalnymi materiałami: drewnem i skórą.

Na jej biurku znajdziemy między innymi stojak na słuchawki z ładowarką Qi i organizer biurowy naszej produkcji, a także długopis, półkę i podkładkę od Grovemade. Ciemne, orzechowe drewno oraz czarne dodatki to niezwykle odważne i stylowe rozwiązanie - uroczo przełamane kolorowymi akcentami.

Ciemne biuro nie musi być smutne! Zresztą, kto czułby się przygnębiony pracując w tak komfortowej przestrzeni, wypełnionej pięknymi i luksusowymi przedmiotami? Od monitora zamocowanego na regulowanym ramieniu, przez wygodny fotel, aż po regulowane biurko z drewnianą nadstawką - biuro Chelsey to doskonale zoptymalizowane domowe biuro, prosto z marzeń wszystkich miłośników ergonomicznych rozwiązań!

WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZOSTAŁY WYKONANE PRZEZ @CHELSEY_HORNE


STWÓRZ PODOBNY ZESTAW:

Sold out

Sold out

Sold out


x