Tj Pinkush - człowiek za obiektywem


Za każdym razem, gdy oglądacie nasze produkty, patrzycie na nie przez pryzmat jego obiektywu. Poznajcie Tja Pinkusha - twórcę treści internetowych i fotografa odpowiedzialnego za większość kadrów, które możecie zobaczyć na naszej stronie. Jesteście ciekawi, jakie pytania zadaliśmy jednemu z naszych ulubionych ludzi po drugiej stronie aparatu? Czytajcie dalej!

Tj Pinkush - człowiek za obiektywem

Zdjęcie: @tjpinkush

Czy Twoje biurko na co dzień jest tak uporządkowane, jak na Twoich zdjęciach?

Nie zawsze! Jako content creator codziennie wykonuję zdjęcia dla różnych firm - dlatego moje biurko jest często zabałaganione. Gdy tylko skończę pracę, staram się uporządkować swoją przestrzeń. Kiedy edytuję zdjęcia i pracuję na komputerze, moje biurko zazwyczaj wygląda tak schludnie, jak na zdjęciach.

Tj Pinkush - człowiek za obiektywem

Jak znajdujesz „perełki” wśród tak wielu akcesoriów technologicznych i sprzętu dostępnych na rynku?

Rzeczywiście, obecnie na rynku dostępnych jest naprawdę wiele gadżetów i akcesoriów technologicznych. Staram się wybierać tylko te przedmioty, które są naprawdę przydatne w mojej pracy i pomagają mi uzyskać maksymalną efektywność. Lubię Wasze produkty - dzięki nim mogę zachować porządek na biurku i zoptymalizować przestrzeń. Poza tym są przyjemnym, naturalnym dodatkiem do moich klasycznych setupów.

 

Jaki jest Twój przepis na udane zdjęcie setupu? Skąd czerpiesz inspiracje?

Dobre zdjęcie setupu powinno spełniać trzy warunki. Po pierwsze: biurko powinno być dobrze zorganizowane. Najlepiej, aby znajdowały się na nim minimalistyczne, proste formy. Po drugie: ważne jest odpowiednie oświetlenie - czy to studyjne, czy naturalne. I wreszcie: naprawdę dobry kadr i kompozycja powinny sprawić, aby odbiorca nawiązał z nami kontakt i polubił nasze zdjęcie. Jeśli chodzi o inspiracje, najczęściej szukam ich na Instagramie i Pintereście.

Tj Pinkush - człowiek za obiektywem

Zdjęcie: @tjpinkush

Czego przede wszystkim szukasz w akcesoriach technologicznych? Aby ułatwiały codzienne życie, dobrze wyglądały, dostarczały rozrywki?

Lubię technologię, która ułatwia codzienne życie. Ważna jest dla mnie użyteczność, przydatność w zarządzaniu zadaniami oraz porządne wykonanie z materiałów wysokiej jakości. Myślę, że wiele osób właśnie tego szuka w technologii - i dlatego tak wielu z nas lubi na przykład iPhone’a, który spełnia większość tych kryteriów.

 

Najbardziej oczekiwana premiera lub konferencja w 2021?

Najbardziej czekam na premierę nowego iPada Pro od Apple - uważam, że to jedno z najlepszych narzędzi do pracy i rozrywki dostępnych na rynku. Poza tym, nie mogę się doczekać, aż dowiemy się, jak będzie wyglądał nowy iMac.

Tj Pinkush - człowiek za obiektywem

A teraz kilka krótkich pytań. 3 urządzenia, bez których nie wyobrażasz sobie pracy.

MacBook, iPhone i AirPodsy (lub inne dobre słuchawki).

 

Twoje 3 ulubione akcesoria biurowe to…

Obecnie ulubionym przedmiotem na moim biurku jest podwójny stojak na monitor od Oakywood. Poza tym ważna jest dla mnie mata na biurko dobrej jakości - na co dzień dużo pracuję na komputerze, edytując zdjęcia. A trzeci ulubiony produkt? Dobra ładowarka bezprzewodowa!

 

Czy używasz całego sprzętu, który posiadasz?

Nie do końca! Nie potrzebuję ogromnej ilości przedmiotów, aby dobrze wykonywać swoją pracę. Muszę jednak przyznać, że jest kilka fajnych gadżetów, które umożliwiają mi szybszą pracę. Zazwyczaj prawie cały dzień fotografuję i edytuję zdjęcia - dlatego najczęściej korzystam z MacBooka, aparatu oraz iPhone'a i AirPodsów.

Tj Pinkush - człowiek za obiektywem

Wszystkie zdjęcia wykorzystane w artykule wykonał @tjpinkushx