Dzień taty ­– 5 pomysłów na wyjątkowy prezent


Szukasz pomysłów na oryginalny prezent na dzień taty? Masz dość kubków „najlepszy tata” i chcesz podarować coś, co się naprawdę przyda, a jednocześnie będzie eleganckie i z polotem? Dobrze trafiłeś. Zerknij na nasze sugestie – pokażemy Ci parę drobiazgów wartych Twojej uwagi!

5 pomysłów na wyjątkowy prezent

Prezent dla Taty - Daj się zainspirować!

Dzień taty to ten moment, kiedy chcemy skupić się wyłącznie na tacie: zatrzymać się na chwilę, spędzić z nim trochę czasu, po prostu pogadać i podarować mu coś fajnego.

Z tym podarowaniem często jest kłopot. Bo jak znaleźć coś dla osoby, która ma już wszystko? Spokojnie. Mamy dla Ciebie propozycje wyjątkowych prezentów, które spodobają się każdemu tacie, zrobią efekt „wow”, a do tego będą służyć przez długi czas. W Oakywood specjalizujemy się w pięknych i ponadczasowych akcesoriach z drewna. Nasze produkty tworzymy ręcznie bez kompromisów – każdy jest niepowtarzalny, wszystkie są najwyższej jakości i świetnie wyglądają. Aby podkreślić ich unikalność, możemy je dla Ciebie spersonalizować. Drewniany prezent z wygrawerowanym imieniem Twojego taty nabierze dodatkowych rumieńców!

 

Drewniane prezenty, które Twój tata będzie uwielbiał

Dla taty, który często sięga po smartfona, proponujemy okrągłą jak dysk ładowarkę bezprzewodową Slim lub bardziej rzeźbiarską w formie drewnianą ładowarkę bezprzewodową. Obie ładują smartfona bez użycia kabla.

Jeśli tata spędza trochę czasu przy biurku, mamy dla niego coś ekstra – drewniany stojak pod monitor, który pozwala na korzystanie z komputera bez zbędnego nadwyrężania szyi i wzorku. To piękny przedmiot z litego drewna, który dodatkowo zaprowadzi na biurku porządek.

Dla taty – użytkownika laptopa, proponujemy stację dokującą, która pozwoli zaoszczędzić trochę miejsca na biurku, a jednocześnie będzie pasować do każdego wnętrza. Jeśli zaś Twój tata lubi słuchać muzyki, oglądać samotnie filmy lub grać na komputerze, wybierz dla niego nasz niepowtarzalny stojak na słuchawki. Dzięki niemu jego słuchawki zyskają oprawę i swoje własne miejsce.

 

Drewniane prezenty na dzień tatyDrewniane prezenty na dzień taty

 

Dla was myślimy o naturze

Wszystkie akcesoria Oakywood wykonane są z litego drewna w dwóch kolorach: orzech i dąb. Robimy je ręcznie w Cichym, małej miejscowości w Tatrach. To z gór czerpiemy inspirację i pomysły do pracy. To tu nasz tata po raz pierwszy pokazał nam, jak ciosać drewno, by wydobyć z niego ten niepowtarzalny, geometryczny kształt.

Drewno z naszych produktów jest najwyższej jakości i pochodzi ze zrównoważonych źródeł. Dodatkowo za każdy produkt, jaki u nas kupisz, sadzimy jedno drzewo, by oddać naturze to, co od niej bierzemy. Dzięki Oakywood możesz podarować tacie piękny przedmiot oraz świadomość, że razem wsparliście środowisko.

 

 x