Nareszcie wakacje – ekologiczne akcesoria dla podróżników


Lipiec to pełnia wakacji. Tych małych, lokalnych i tych większych, światowych. W tym roku był moment, gdy myśleliśmy, że nie nadejdą nigdy. A jednak nadeszły! Teraz trzeba się do nich dobrze przygotować i czerpać z nich całymi garściami!

Akcesoria dla podróżników

  • O czym każdy podróżnik powinien pamiętać?

Zanim wyjedziecie, na pewno poświęcicie chwilę na przygotowania i pakowanie. I tu przychodzimy Wam z pomocą. Podpowiadamy, które z gadżetów Oakywood przydadzą się Wam na każdą podróż – rowerową po okolicy lub samolotową do ciepłych krajów.

  • Oto, co Wam proponujemy:

Nasze eleganckie i poręczne drewniane obudowy na telefon to coś, co przyda się
każdemu podróżnikowi. Oferujemy je w wersji dla iPhone’a i Samsunga, w kolorach orzechowym i wiśniowym. Są lekkie, elastyczne i solidne, dzięki czemu dobrze zabezpieczą Twój smartfon przed upadkiem. Jeśli chcesz, by miały bardziej wytrawny, podróżniczy charakter, zaopatrz się w te z wygrawerowanym motywem kompasu.

 

Akcesoria dla podróżników
Akcesoria dla podróżników

 

Ekologiczne akcesoria 

Drewniane etui AirPods – nasze najnowsze dzieło. Lekkie, niewielkich rozmiarów i gustowne, pozwoli Ci na bezpieczne przewożenie Twoich słuchawek. Każdy case na AirPods Oakywood jest wyściełany mikrofibrą i posiada otworek na sznurek, dzięki któremu możesz przymocować go tam, gdzie będzie Ci wygodnie.

Oba te gadżety będą Ci towarzyszyć podczas nadchodzących podróży - ale także później, kiedy już wrócisz do normalnego życia.

 

Akcesoria dla podróżników
Drewniane etui Airpods

 

Mieszkanie podróżnika

A jeśli już o powrocie mowa, to chcemy podpowiedzieć Ci, co zrobić, by na dłużej zachować wakacyjny nastrój:

1. Wywołaj Twoje wakacyjne zdjęcia. Tak, wiemy, że masz je w telefonie albo na komputerze. Ale tych parę wybranych i specjalnych fotografii zasługuje na swoje
miejsce w albumie, który będziesz oglądać w długie zimowe popołudnia.

2. Ciesz się chwilą, zwolnij, a nawet zatrzymuj się regularnie, by bardziej poczuć
moment. Takie właśnie powolne, kontemplacyjne podejście do życia pozwoli Ci
zobaczyć upływający czas i jeszcze bardziej docenić to, co się wokół Ciebie dzieje.

3. Zaczaruj wakacje! Przywieź z nich pamiątkę: kawałek kory, ładny kamień, bursztyn, ciekawą muszelkę. Coś, co pozwoli Ci przenieść się w wakacyjny stan umysłu, gdy będziesz tego potrzebować. Po prostu zaopatrz się w talizman na resztę roku.

 

Ekologiczne akcesoria dla podróżników
Mieszkanie podróżnika


4. Zmień dekoracje w mieszkaniu i zawieś na ścianie coś podróżniczego – Twoje myśli będą częściej krążyć wokół tematu wyjazdów. Może to być ładny obrazek, czekan albo mapa świata, która przypomni Ci, gdzie już byłeś, a gdzie jeszcze koniecznie musisz się wybrać. Drewniana mapa 3D Oakywood to minimalistyczna i ekologiczna dekoracja, która doda rumieńców Twojemu mieszkaniu podróżnika. Pozwoli Ci na mentalne podróże każdego dnia.

Akcesoria dla podróżników i natura

W Oakywood fascynuje nas przyroda i jej wpływ na nasze życie. Dlatego wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości drewna, pozyskiwanego z odpowiedzialnych źródeł. Przedmioty z takich właśnie ekologicznych materiałów pulsują wręcz życiem i energią tak, jak otaczająca nas natura.

W wakacje po prostu żyjemy tą energią. Dzięki naszym gadżetom możesz ją odczuwać także w zwyczajny, niewakacyjny dzień!



x