Nowoczesne biuro - jakie gadżety będą potrzebne?


Biuro to wizytówka Twojej firmy. Z jednej strony wykorzystujesz je do celów reprezentacyjnych, kiedy gościsz klientów i kontrahentów. Z drugiej to przestrzeń codziennej pracy zatrudnionych przez Ciebie osób. Jego wystrój może więc być skutecznym elementem budowania zaangażowania i efektywności pracowników i w ten sposób stać się częścią strategii employer brandingowej. Nowoczesne biuro i elementy jego wyposażenia wpłyną na jakość pracy. Sprawdź z nami, jakie detale pomogą osiągnąć ten cel.

Nowoczesne biuro - czyli jakie?

Biuro w nowoczesnym stylu spełnia kilka warunków.

1. Jest wygodne

Od lokalizacji, przez rozlokowanie miejsc parkingowych, dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i stanowiska pracy sprzyjające postawie zdrowej dla kręgosłupa. W nowoczesnym biurze nie ma miejsca na dyskomfort. A ponieważ wygoda dla każdego znaczy co innego, współczesne biuro...

2. Jest elastyczne

Czyli swobodnie pomieści wszystkich pracowników, nawet jeśli notujesz stały przyrost zatrudnionych. Umożliwi łatwe przemeblowanie, kiedy reorganizujesz zespoły albo tworzysz nowy dział.

3. Umożliwia pracę w dowolnej pozycji

Długotrwała praca w jednej pozycji nie sprzyja efektywności. Warto, by w nowoczesnym biurze pojawiły się stanowiska do pracy na stojąco. A także chill roomy, w których będzie można pracować półleżąco czy po prostu odpocząć.

4. Nowoczesne biuro = funkcjonalne biuro

W biurze zgodnym z duchem nowoczesności nie pojawi się nic zbędnego. Każde rozwiązanie będzie nastawione na użyteczność.

5. Korzysta z ekologicznych rozwiązań

Z jednej strony bycie EKO jest na topie, z drugiej - po prostu praktyczne. Inteligentne, zdalnie sterowane oświetlenie dostosowane do pory dnia, zupełna segregacja śmieci i drewniane gadżety do biura takie jak nasze. To wszystko pomoże nie tylko zrobić wrażenie na gościach i współpracownikach, ale też zwyczajnie troszczyć się o środowisko.

Drewniane gadżety do nowoczesnego biura: nasze propozycje

Nowoczesne biuro to EKO biuro. W Oakywood znajdziesz akcesoria, które pomogą Ci je praktycznie i ekologicznie urządzić.

Nowoczesne biuro posiada np. stojak pod laptop

 

Ekologiczny drewniany stojak pod laptopa nie tylko dobrze wygląda, ale też pomoże utrzymać pracownikowi właściwą pozycję podczas długich godzin przy biurku. Stojak został tak wyprofilowany, by wymuszać prostą postawę. Wspiera także dłonie.

 Stojak pod monitor w nowoczesnym biurze

 

Wykonany z drewna stojak pod monitor spełni podobną funkcję jak stelaż pod laptopa. Pomoże utrzymać ekran na poziomie wzroku, zapobiegając tym samym nadmiernemu pochylaniu się i bólom karku.

 Stojak na słuchawki w nowoczesnym biurze

 

W utrzymaniu porządku na firmowym biurku pomoże drewniany stojak na słuchawki. Dzięki niemu poplątane kable nie będą dłużej problemem. Przy okazji stanie się ciekawym designerskim dodatkiem.

 Nowoczesne biuro posiada także ładowarki bezprzewodowe

Bezprzewodowa drewniana ładowarka wykonana z drewna pomoże rozwiązać problem z poszukiwaniem u współpracowników w biurze ładowarki z właściwym wejściem USB. Eco Dock nie tylko świetnie wygląda, ale też jest po prostu praktyczny.

 Geometryczna, nowoczesna doniczka do biura

 

Żadne biuro nie obejdzie się bez zieleni i roślin, a co dopiero to nowoczesne. By dopełnić wystroju wnętrza, który łączy w sobie futurystyczne linie i naturalne elementy, warto postawić na drewniane doniczki z geometrycznymi ściankami. W Oaktywood mamy je w kilku kolorach.

 

Podsumowanie

Nowoczesne biuro nie wymaga skomplikowanych rozwiązań - wystarczą po prostu przemyślane i praktyczne. Im prostsze, tym lepiej. I właśnie takimi wartościami kierujemy się w Oakywood. Wszystko po to, by dostarczyć Ci produkty, które łączą w sobie użyteczność z ciekawym designem.

 x