Podsumowanie roku 2020


Dla wielu z nas 2020 był ciężkim rokiem nieprzewidzianych zmian i przeszkód. Nasze codzienne życie w dużej mierze przeniosło się do Internetu, dzięki któremu mogliśmy kontynuować edukację, pracować, swobodnie rozmawiać ze znajomymi i robić zakupy.

W Oakywood robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, żeby ułatwić Wam życie w tym wymagającym okresie. Staraliśmy się pomagać robiąc to, co umiemy najlepiej - czyli dostarczając Wam ręcznie robione akcesoria do organizacji pracy i nowoczesne gadżety technologiczne. Nasze naturalne produkty towarzyszyły Wam w domowych biurach, ułatwiając optymalizację przestrzeni do pracy i ciesząc oko pięknym, rzemieślniczym wyglądem.

Jeśli 2020 z jakiegoś powodu był dobrym rokiem, to dlatego, że przeżyliśmy go razem! Wymieniliśmy ze sobą tysiące maili, spędziliśmy setki godzin w social mediach i przede wszystkim, wysłaliśmy Wam tysiące przedmiotów, w których wykonanie włożyliśmy całe serce. Jesteście ciekawi, jak wyglądał nasz 2020 w liczbach? Czytajcie dalej!

Sprzedaliśmy ponad 20 000 produktów

Czy wiecie, co najbardziej nas w tym cieszy? Że za 20 000 sprzedanych produktów posadzimy 20 000 drzew w obszarach najbardziej dotkniętych przez katastrofy naturalne oraz nielegalną wycinkę!

W tym roku udało nam się posadzić 2500 drzew w Kalifornii. Już niedługo poprosimy Was o pomoc w zadecydowaniu, jakie kolejne miejsca powinniśmy wspólnie wesprzeć!

Wysłaliśmy Wam 5 000 Triple Docków

W tym roku produktem, który cieszył się Waszym największym zainteresowaniem był Triple Dock. Sprzedaliśmy aż 5000 sztuk, zatem potrójne stacje dokujące stanowiły około 25% Waszych zamówień! Trudno się temu dziwić - sami uwielbiamy nasze drewniane ładowarki i codziennie z nich korzystamy.

Wprowadziliśmy 7 nowych produktów

Chociaż nasze maty z filcu i korka, etui do AirPodsów, drewniane mapy i stojaki na słuchawki 2 w 1 zdążyły już na dobre zagościć na liście bestsellerów Oakywood, wprowadziliśmy je do sprzedaży w 2020 roku! W tym roku zdecydowanie nie zwalniamy tempa i już wkrótce przedstawimy nasze nowości, które sprawią, że korzystanie z Waszych ulubionych urządzeń oraz praca zdalna staną się jeszcze większą przyjemnością.

Wymieniliśmy ze sobą 27 500 maili

To całkiem sporo, prawda? Odpowiadaliśmy na wszystkie Wasze pytania, słuchaliśmy sugestii, rozwiązywaliśmy mniejsze i większe problemy i przede wszystkim, rozmawialiśmy z Wami. Jeśli macie ochotę, zawsze możecie odpowiedzieć na naszego maila - choćby po to, żeby się przywitać! Będzie nam bardzo miło z Wami porozmawiać!

Przeprowadziliśmy 12 promocji

Lubimy Was, a Wy lubicie nasze produkty. Co mogło wyjść z tego połączenia? Oczywiście ogromna ilość atrakcyjnych zniżek i promocji! Zależy nam na tym, aby nasze drewniane akcesoria dotarły na jak największą ilość biurek, przeprowadzając prawdziwą ekologiczną rewolucję. Dlatego staraliśmy się stwarzać Wam jak najwięcej okazji, aby zdobyć produkty Oakywood w wyjątkowych cenach!

Największą popularnością cieszyły się promocje Black Friday oraz Early Black Friday. Na trzecim miejscu uplasowała się kampania, którą zorganizowaliśmy na Dzień Chłopaka. Zakładamy więc, że w tym roku Panowie dostali ciekawe prezenty!

Podsumowanie 2020 Oakywood

Dziękujemy, że byliście z nami. Obiecujemy, że w 2021 roku zaoferujemy Wam jeszcze więcej ekologicznych rozwiązań, porad z zakresu organizacji pracy, a przede wszystkim - nowych, przydatnych akcesoriów, które będą Wam towarzyszyły we wszystkich nadchodzących, pięknych latach.x